Wielka księga pojazdów. Dźwig, traktor, koparka

44,90 zł
Brutto

Ogromna kartonówka o wysokości 38 cm i szerokości po rozłożeniu PÓŁ METRA!

W tej wielkiej księdze jest wszystko, co kochają mali wielbiciele pojazdów: autostrada, gospodarstwo, plac budowy oraz akcja ratownicza strażaków!

  • Duże, panoramiczne ilustracje. Wyszukiwanki, do których będziecie często wracać.
  • Dokładnie odwzorowane detale — od kierunkowskazu po profil opony — zachęcają do długiego oglądania i snucia opowiadań.

Stonowane odcienie kolorów oraz nieprzeładowane i realistyczne ilustracje.

Ilość

 

Książki dostępne tylko u nas

 

Wysyłka kurierem 24-48 h

TAGI

Recenzje „Wielka księga pojazdow. Dźwig, traktor, koparka"

Moje dzieci uwielbiają te duże, kartonowe książki! Kładą się z nimi na dywanie, obserwują i wyszukują szczegóły na każdej ze stron. Ja natomiast cenię sobie piękne, realistyczne ilustracje. Wybierając książki szczególną uwagę zwracam właśnie na estetykę i by były #Montessorifriendly. W tych książkach zakochają się zarówno miłośnicy zwierząt, farmy jak i pojazdów.

Katarzyna Frenczak-Sito, blog kukumag.com

Książki obrazkowe mają w sobie ogromny potencjał. Duży format pozwala dziecku dostrzec wiele szczegółów, choć ważne, by ilustracje nie były przeładowane detalami. Wtedy łatwiej skupić się na konkretnej sytuacji, łącząc ją w opowieści z większą całością, tym, co dzieje się na obrazku. Bardzo pomocne w zachęcaniu do mówienia lub pokazywania, są znane z życia elementy np. zwierzęta czy pojazdy. To sprawiają, że maluch chętniej uczestniczy w czytaniu i więcej rozumie.

Anna Jankowska, pedagożka, blog Tylko dla Mam

Mamo, pójrz! Dźwig! pójrz! Krowa! Pan. Jedzie! Tam! Auto! Ijo ijo!" Nie pamiętam, kiedy widziałam w oczach synka taki błysk zachwytu. Nic dziwnego - spektakularny format, pełne szczegółów, realistyczne ilustracje. Tematyka, która fascynuje każdego malucha. Straż pożarna, koparka, wiejskie zwierzęta, ulubione przysmaki. Nawet świąteczna choinka. Czy trzeba do szczęścia czegoś więcej?

Emka Kowalska, dziennikarka Pytania na Śniadanie TVP

Autor: Christina Braun

Ilustracje: Niklas Böwer

Tytuł oryginału: Auto, Traktor, Bagger, Kran. Das große Fahrzeugebuch

Wydanie: pierwsze

Data wydania: grudzień 2019

Okładka: książka kartonowa

Wymiary: 25,5 cm x 38 cm

Ilość stron: 16

Tłumaczenie: Anita i Robert Jonczyk

ISBN: 978-83-953321-3-5